Hergün gelişen mobil pazarlama teknolojisini yakından takip edip harika çözümler üretiyoruz

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak artıyor ve bilgisayar kullanıcılarının ötesine geçiyor, bu kanalı en doğru biçimde kullanarak, bu kullanıcılara ulaşma yollarını iyi biliyor ve kullanıyoruz. Mobil pazarlama, her zaman, her yerde hedef kitleye ulaşma imkânı veren, bir mobil ekranda kolayca gözden kaçırabilen standart banner reklamın ötesine geçen, daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır.
 
Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için geniş bir fırsat yelpazesi sunmaktadır. Bugün, yalnızca yaş, cinsiyet ve konuma göre değil, ilgi alanlarına, mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere veya belirli bir kitle profiline göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz.
 
Geliştirdiğimiz web siteleri, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Mobil pazarlama ekibi olarak, stratejik anahat, kitleyi profilleme, kampanya tasarımı ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyalarınızı yönetebiliriz.