Google Reklamları anlık bir etkiye sahiptir ve Google aramalarında ilk sayfada çıkmanızı sağlayarak markanıza daha kolay ve hızlı erişilebilirlik sağlıyor ve izmir reklam ajansı olarak hizmet veriyoruz.
 
Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve pazar koşullarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, Yeniden Pazarlama (Re-Marketing) ve Sosyal Medya Reklamcılığı gibi seçenekler sunuyoruz.
 
Müşterilerimizin satış hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetip ve Yatırım Getirisini en üst düzeye çıkarmak için teklif fiyatlarını ve bütçeleri takip ediyoruz.
 
Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde, en altında ve sonuç sayfasının sağında yer almaktadır.
 
Ücretli Arama Reklamcılığı
Tıklama Başına Maliyet arama reklamcılığı ile olumlu bir Yatırım Getirisi kazanın. Bütçenizi akıllıca harcayıp, en uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.
 
Yeniden Pazarlama (Re-Marketing)
Değerli "Potansiyel Müşterilerinizi" "Sadık Müşterileriniz"e dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ürünlerinize veya hizmetlerinize ilgi duyan kullanıcıları etkileşime sokmanıza yardımcı olacaktır.
 
Sosyal Medya Reklamcılığı
Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmak mı istiyorsunuz? Anahtar Performans Göstergesini hedeflemeyi amaçlayan sosyal reklam stratejileri geliştiririz.
 
Görüntülü Reklamcılık
Marka bilinirliğini ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt ve marka bilinirliği kampanyalarınındaki tecrübelerimize güveniyoruz.
 
Video Reklamcılığı
Çevrimiçi reklam konusundaki tecrübemize güveniyoruz. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet üstünlüğünüzü elde etmenize yardımcı olmak için hazır.