İtibar Yönetimi ile, görünürlüğünüzü artırabilir, marka prestijini oluşturabilir, çevrimiçi itibarınızı ve müşteri ilişkilerinizi geliştirmenize yardımcı olabiliriz.
 
İtibar Yönetimi, bir işletmenin arama motorları içindeki üne kavuşarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri web sitesine yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Ziyaretçilerle diyalogu geliştirmek amacıyla, "nüfuz unsurunu etkileyecek" bir tartışmayı geliştirmeye yardımcı olur. Çevrimiçi İtibar Yönetimi, ya pozitif markayı ve anahtar kelimeye göre yönlendirilen arama sonuçlarını arttırmak yada marka aramalarında, anahtar kelime aramalarında veya her ikisinde de arama motorlarında görünen olumsuz içeriğin dağılmasında kullanılabilir.
 
Çevrimiçi itibarınızın eksiksiz bir şekilde yönetilmesi için Sosyal İzleme, Çevrimiçi PR, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, etkileşim ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Tecrübeli medya iletişim ekibimiz, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zaman ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılmakta ve tüm içerik, gözle görülür bir hedef kitleyle oluşturulmaktadır.
 
İnsanların vakitlerinin çoğunu internette, özellikle sosyal medyada geçirmeye başlaması markalar için de “Online İtibar Yönetimi” konusunu gündeme getirdi. Markaların sosyal medyada ve diğer platformlarda kendileri ya da ürünleri hakkında konuşulanları takip etmesi ve olumsuz yorumlara karşı hızlı aksiyon alması, marka konumlandırması açısından da oldukça önemli.
 
Günümüzde internet kullanıcılarının yaklaşık %80’i herhangi bir ürün ya da hizmeti satın almadan önce internette araştırma yapıyor ve bu araştırmaların büyük çoğunluğu arama motorları üzerinden yapılıyor. Kullanıcılar markanızı ya da almak istedikleri ürünü aradıklarında, ilk sayfada sizinle ilgili negatif yorumlarla karşılaşırlarsa, daha ilk temasta sizinle ilgili olumsuz bir izlenime kapılabilirler. Arama Motoru Optimizasyonu ve pazarlaması ile ürünleriniz ya da markanız arandığında ilk sayfada çıkacak olan sonuçları kontrol altına alabilir ve negatif yorumların kaldırılmasını ya da diğer sayfalara ötelenmesini sağlayabilirsiniz.