Web Design Services

Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, satış ortağı pazarlamanın altında yatar.

Affiliate Marketing, online reklamcılığın bir formunu tanımlamak için kullanılan bir terimdir; bu, bir üyeyi bir müşteriye yönlendirmekten ödüllendirmek veya bir müşteriye bir alışveriş yapmak veya bir bülten abone olmak gibi istenen bir işlemi gerçekleştirmek için ödüllendirmekten ibarettir. Bir şekilde Affiliate Marketing, sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak görülebilir - müşterilerin sizin ürünlerinizden satın almalarını yönlendiren ilgili web siteleri ağı.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştiğinde ve zamanında araştırma süreci nedeniyle, seyahat, perakende ve hizmet endüstrisi için uygun olan kampanyaları için en iyi sonuçları size sunuyoruz.

Etkin Affiliate Marketing, bir şeylerin yapışacağı umuduyla farklı web sitesi sahiplerine bir sürü bağlantı atmıyor. Üçüncü şahıs web siteleri, güvenilir sayfalı araştırma endüstrisi ile ilgili web siteleri ve kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek web siteniz için değerli bir ortaklık ağı oluşturarak uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi amaçlayan, iyi planlanmış ve belirtilen bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Satış Ortağı Pazarlaması, komisyon değerleriyle esnek olma, özellikle satışlarda bir çökme yaşandığı zamanlarda olduğu gibi bazı iş özelliklerini de içerir; çünkü daha yüksek bir komisyon üyeler sizin için daha fazla çalışabilir.

14

Ortak Pazarlama Kampanyaları

14

Ortaklık izleme

8

Yeni bağlı kuruluşların istihdam edilmesi

9

Ortaklık ağlarının seçimi

3

İştirak Ödülleri Programı Yönetimi

9

Afiş yaratma

Satış ortaklığı yönetim ekibi, rakiplerinizden daha iyi performans elde etmenize yardımcı olmak için markanızı, teklifinizi ve ürünlerinizi net bir şekilde anlayabilir. Size en uygun yerleştirme ve orijinal satış hacimleri üretirken, sizin için en uygun birden fazla şebeke, dikey yayıncı ve yayıncıya bağlanmamızı sağlamak için gerekli olan teknik ve stratejik tecrübeye sahibiz.

Üzerinde anlaşmaya varılan son tarih içerisinde komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı sitelerinizle güvenen bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenini arttırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonelce eğitilmiş uzmanlarımızın, satışları artırmak ve performansa dayalı bir model içerisinde liderliği artırmak için yenilikçi stratejiler ve diğer üst ortaklarla ilişkiler kurmalarının sebebi budur.

Bize projenizden bahsedin

Teknik ekibimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

İşletmeniz için bir kuruluş kampanyasının tüm yönlerini yönetebilir ve ürün satışını motive eden bağlı kuruluşların nasıl olacağını biliriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının sektörünüz için en iyi olduğunu biliyoruz ve ürünün bu bağlı kuruluş sitelerinde daha fazla kapsanmasına yol açacak ilişkiler kurmayı biliyoruz.

Yıldız ile * işaretlenmiş alanlar zorunludur.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).