Dijital Dünyadaki Çözüm Ortağınız

Medya Ajansı 35, Web Tasarım Hizmetleri, e-Ticaret, İnternet Reklamları,  Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları, Grafik Tasarım ve Profesyonel Fotoğraf / Video Çekimleri hizmetinlerini en iyi şekilde sizlere sunmayı taahhüt eder.

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal / Tanıtım Siteleri, e-Ticaret Siteleri, Mikro Site ve benzeri bir çok alanda Tasarım  ve Yazılım hizmeti vermekteyiz.

E-Ticaret Hizmetleri

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en kolay ve ulaşılabilir şekilde ziyaretçilerinize sunup, güvenli bir alış-veriş ortamı yaratıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Etkili bir sosyal medya yönetimi, kurumsal itibarı ve marka bilinirliğini arttırırken, tüketicinin markaya karşı oluşturacağı algıyı yönetmekte de önemlidir.

Uzun Vadeli Organik SEO

SEO Optimizasyonu, sitenizi geliştirebilecek ve reklam maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayacak uzun vadeli ve kalıcı bir operasyondur.

Google Reklamları

Google Adwords Reklamları sayesinde doğru hedefleme ve ilgili arama terimleri ile Potansiyel Müşterilerinize gösterim yapıyoruz.

Web Yazılım / Geliştirme

Şirket içi yazışmalardan, muhasebe kayıt sistemlerine uzanan geniş bir yelpazede, iş yükünüzü minimuma indirecek web tabanlı yazılım çözümleri üretiyoruz.

Bölgesel SEO

Küçük ve orta ölçekli yerel işletmeler için Reklam ve SEO statejileri.

Harita Arama Optimizasyonu

Google Haritalar Optimizasyonu, başarılı bir Yerel Pazarlama Stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Google PageSpeed Optimizasyonu

Ana sayfa açılış süresini minimum seviyede tutmak için, sitenizi Google'ın belirlediği kriterlere uygun hale getiriyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

Kullanıcı dostu, kolay anlaşılır, kolay yönetilebilen ve güvenilir bir alış-veriş ortamı yaratıyoruz.

Özel Website Tasarımı

Firmanızı ve hizmetlerini en doğru biçimde ifade eden, kullanım kolaylığı ve şık tasarımı ile dikkat çeken Kurumsal Web Sitesi tasarımları yapıyoruz.

Mobil Pazarlama

Hergün gelişen mobil pazarlama teknolojisini yakından takip edip harika çözümler üretiyoruz.

Sağlıklı sonuçlar üretmek için, stratejimizi belirleyip tecrübelerimizi kullanıyoruz.

Müşterilerimiz için arama motoru sıralamalarını arttıran kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz. Stratejilerimiz aşağıdaki hedeflerden birini veya daha fazlasını başarmak için tasarlanmıştır.

Sosyal Medya Pazarlama

Geri Dönüşüm Garantili Stratejiler

Kullanıcı Dostu Tasarımlar

Web Tasarım, e-Ticaret Sistemleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Pazarlama, Google Reklamları, Dijital Pazarlama gibi birkaç ana alanda mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olabiliriz.
Müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar vermek için yaratıcı fikirleri arama teknolojilerindeki engin deneyimimizle birleştiriyoruz. Müşterilerinizle Sosyal Medya Tanıtımını kullanarak markanızla etkileşim kurarak sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.