Email Marketing

E-posta pazarlama

Hedef kitlenizin her bir kesimi için, yeni müşterilere verimli ve etkin bir şekilde katılmak için ürün ve hizmetlerin reklamını yapmaya yardımcı olmak için özel pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sunar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin son fırsatları ve haberleri ile güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle iş getirisi için bir anahtardır ve uzun süren karlı ilişkiler geliştirmeyi kabul eder. Kişiselleştirilmiş, segmentlere ayrılmış ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşüm sağlama dönüşümleri için önemlidir.

Uzmanlarımız mümkün olan en iyi marka etkileşimini elde etmek için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç izleme yöntemlerini kullanır. şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinize özen gösterebilir.

En İyi E-Posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızın ve karlılığınızın önemli ölçüde değişmesine neden olacak şekilde e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmek üzere kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, kurmaya ve tedarik etmeye hazırdır.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-postayla teslim edilebilirliği artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve markanızla hedef kitle katılımınızı artıracaktır.

İzleme ve Raporlama

E-postalarınızı sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Tek tek uyarlanmış içerikten başlayarak uçtan uca e-posta kampanyasına ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallederiz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izleme özelliklerini bir araya getiriyor.

30

Etkin E-posta Kampanyaları

99

E-posta Şablonu Tasarımı

18

E-posta Pazarlama İstemcileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bir ürünü satmanıza, bir sebebi teşvik etmenize veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz bir stil e-postası tasarlıyoruz. Mesajınızı kitlelere çıkarıyoruz.

Görüşler

Tümünü Gör
Yıldız ile * işaretlenmiş alanlar zorunludur.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).