Local Seach Optimization Services

Bölgesel SEO

Bölgesel SEO günümüzde küçük ve orta işletmeler için vazgeçilmez bir hal almaya başladı. Özellikle yakındaki işletmeleri hedef alan mobil aramalar gün geçtikçe artmakta, dolayısıyla da rekabet git gide yükselmektedir.

Bölgesel SEO, web sitenizi yerel listelerin başına getirerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen potansiyel müşterilerinizin coğrafi arama konumuna göre sizi bulmalarını sağlıyoruz.

Ajansımız, doğru dış konum sinyallerinin yanı sıra gelen arama bağlantılarını, sayfa ve sosyal sinyaller gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı yerler hakkında Google'a sinyalleri incelemesini sağlamak için bulunduğunuz yere özel olarak hazırlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunmaktadır. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanını oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanırız.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve doğruluk için bilgileri sürekli olarak yeniden değerlendirerek, yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmek için büyük çaba gösteririz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitleye yönelik yararlı bilgiler sunuyoruz.

32,8%

Çevrimiçi işlemlerde artış.

56,48%

Gelir artışı.

148%

Organik trafikte artış.

46%

Mobil trafikte artış.

Effective Local SEO Solutions

Ayrıca, işletmenizin yalnızca masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımız ile web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da kârınızı önemli ölçüde arttıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşterilere ve haritalama sistemlerine göre optimize eder ve bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolayca erişmenizi sağlar.

Effective Web Development Solutions

SEO Analizi İçin Hemen Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Teknik ekibimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimizle başarılı bir iş ortaklığına başlamak için formu doldurun.